Teknosa Film Kulübü; yüzlerce film, tematik kanallar ve premium içerikleri birçok platformda kullanıcılarına online olarak sunan, bir film izleme servisidir. Yalnızca bir üyelik ile bilgisayarınızın tarayıcısına bağlı kalmadan ister Smart TV, ister iOS isterseniz de Android işletim sistemi tabanlı cihazlarından; dilediğiniz içeriklere, dilediğiniz zaman ve dilediğiniz yerden ulaşma imkanı sağlar.

Teknosa Film Kulübü, Türkiye'nin en büyük teknoloji perakende zinciri Teknosa ve uluslararası medya şirketi SPI International’ın Türkiye temsilcisi Filmbox Live'ın birlikteliğinden doğdu. Teknosa'nın, Türkiye'deki bilinirliği ve dağıtım ağına, Filmbox Live'ın premium içerikleri eklendiğinde karşınıza benzersiz bir eğlence servisi çıktı. Dünyanın farklı ülkelerinde TV kanallarına, film dağıtımına ve online içerik servislerine sahip medya devi SPI International, tecrübelerinin birikimini Teknosa müşterilerinin hizmetine sundu.

‘Aylık’, ‘3 Aylık’, ‘6 Aylık’ ve ‘Yıllık’ paket seçenekleri ile seçkin kataloğumuzda yer alan yüzlerce filmin yanı sıra 7/24 yayın yapan moda, belgesel, dövüş ve film kanallarımızı sınırsız olarak izleyebilirsiniz.

Bu eşsiz deneyime ortak olmaya davetlisiniz!

Tüm Hakları Saklıdır Teknosa Film Kulübü 2016.

Değerli Kullanıcımız,

Teknosa Film Kulübü servisimizde başlatmış olduğunuz üyeliğinizi isteğiniz üzerine iptal etmiş ve sistemden bütün bilgilerinizi silmiş bulunmaktasınız.

Hesabınıza tekrar ulaşmak ve üyeliğinizi yeniden aktif etmek için bizlere destek@teknosafilmkulubu.com adresimizden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bizimle geçirdiğiniz süre için teşekkür eder, sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Saygılarımızla,

Teknosa Film Kulübü Ekibi