Kullanım KoşullarıFaturalandırma

Teknosa Film Kulübü üyeliğinizi başlatarak, güncel kur ile aylık üyelik ücreti size yansıtmamız için yetkilendirildiğimizi ve Teknosa Film Kulübü hizmetini kullanımınızla ilgili ortaya çıkabilecek ekstra masrafların, kayıt sırasında belirttiğiniz Ödeme Şekline (ya da hesap bilgilerinizi değiştirdiyseniz başka bir Ödeme Şekline) yansıtılacağını açıkça anladığınızı beyan etmiş oluyorsunuz. Lütfen fiyat ve ücretlerin, önceden bildirilmek şartıyla değişitirilebileceğini dikkate alınız. Bu Kullanım Şartlarında kullanıldığı gibi, “faturalandırma” Ödeme Şeklinizdeki bir ücreti ya da borcu temsil eder. Üyelik ücreti, üyeliğinizin ödeme diliminin ve üyeliğinizi iptal etmediğiniz takdirde başlangıçtan itibaren her ayın başında faturalandırılacaktır. Bir sonraki yenileme döneminizin başlangıç tarihini görmek için internet sitemizi ziyaret edin ve “Hesabınız” sayfasına tıklayın. Üyelik ödemenizin başlangıç tarihiyle uyumlu olarak Ödeme Şeklinizi her ay otomatik olarak faturalandırırız. Üyelik ücretleri ödeme ile tamamen tahsil edilir. Üyelik ödemeniz herhangi bir ayın uygun olmayan bir gününde başladıysa, faturanızı o ayın son gününde keseriz. Örneğin; Teknosa Film Kulübü üyeliğinizi 31 Ocak’ta başlattıysanız, bir sonraki ödeme tarihiniz 28 Şubat olacak ve faturanız o tarihte kesilecektir. Her ay ödenen ücretin, promosyonlar ya da ödeme planındaki değişiklikler nedeniyle değişebileceğini kabul etmiş ve bu şekilde değişen ödemeleri faturanıza yansıtmamız için bizi yetkilendirmiş oluyorsunuz. Belirli Ödeme Şekilleri için, Ödeme Şeklinizi belirleyen kişi yabancı işlem ücretini ya da ilgili ücretleri faturanıza yansıtabilir. Detayları bankanızla ve kredi kartı sağlayıcınızla görüşün. Üyelik ücretleri ödeme ile tamamen tahsil edilir.

Eğer uygun şartlara sahipseniz ve ücretsiz deneme için kaydolduysanız, Ödeme Şekliniz yaklaşık 1 ay boyunca yetkilendirilmiş olur; fakat, deneme sürenizin sonuna gelmeden iptal etmediğiniz sürece hiçbir ücret yansıtılmaz. Ayrıca, üyelik ya da ilgili ücretler için önceden düzenli olarak kartınızı yetkilendirebiliriz. Üyelik ücretleri ödeme ile tamamen tahsil edilir. ÖDEMELER İADE EDİLMEZ VE KISMEN KULLANIM İÇİN GERİ ÖDEME YAPILMAZ. Herhangi bir zaman, herhangi bir nedenle tüm ya da bazı üyelerimize geri ödeme, indirim ya da benzer bir ödeme yapabiliriz. Bu tür ödemelerin miktarı ve kararı yalnızca bize aittir. Belirli bir durumda yapılan bir ödeme, size gelecekte de benzer durumlar için ödeme talep etme hakkını vermez ya da bize ödeme yapma zorunluluğu ortaya çıkartmaz. Kullanımda olan ücret ve fiyatları değiştirebilir, zaman zaman yeni ücretler ekleyebiliriz; fakat bu değişiklikleri size önceden e-posta yoluyla bildiririz. Farklı bir Ödeme Şekli kullanmak istiyorsanız ya da Ödeme Şekliniz değiştiyse (Örnegin; kredi kartı geçerlilik süresi, ya da son kullanma tarihi), internet sitemize girerek ve “Hesabınız” sayfasına tıklayarak Ödeme Şeklinizi değiştirebilirsiniz. Ödeme Şeklinizin geçerlilik süresi dolarsa ve Ödeme Şeklinizi yeniden düzenlememiş ya da iptal etmemişseniz, mevcut Ödeme Şeklinize göre size faturalandırma yapmamız ve yapılmamış ödemeleri talep etmemiz için bize hak sağlamış olursunuz. Teknosa Film Kulübü’a iTunes hesabınızı Ödeme Şekli olarak kullanarak kaydolduysanız ve herhangi bir zamanda Teknosa Film Kulübü üyeliğinizi iptal etmek istiyorsanız (ücretsiz deneme de dahil), iTunes hesabınızı ziyaret edip otomatik yenilemeyi iptal ederek yapmanız gerekir. Teknosa Film Kulübü uyeliğinizin faturalandırılmasıyla ilgili detaylı bilgiyi de iTunes hesabınızda bulabilirsiniz.

İptal Etme

Teknosa Film Kulübü üyeliğinizi istediğiniz zaman iptal edebilirsiniz. KISMİ AYLIK ÖDEMELER YA DA İZLENMEMİŞ FILM/TV PROGRAMLARI İÇİN GERİ ÖDEME YAPILMAZ. Üyeliğinizi iptal etmek için, internet sitemizi ziyaret edin ve “Hesabınız” sayfasındaki “Üyelik İptali” yazısına tıklayarak buradaki talimatları takip edin

Sonlandırma Hakkı

Hizmetimizin kullanımı, önceden bildirim yapmadan, herhangi bir nedenle ya da nedensiz bir şekilde kısıtlama ya da iptal etme hakkını koruruz.

Streaming Nasil Yürür?

Teknosa Film Kulübü, internetten Teknosa Film Kulübü cihazlarına streaming yaparak üyelerinin film ve TV programlarına erişimini sağlayan online bir üyelik hizmetidir. Cihazlar, Teknosa Film Kulübü dışındaki şirketler tarafından üretilir ve satılır. Hizmetimizi sunuş şeklimizi, önceden bildirmeden zaman zaman değistirme hakkımızı koruruz. Hizmetimizin nasıl işlediğine dair herhangi bir açıklama, hizmetimizin her zaman böyle işleyeceğine dair bir temsil ya da zorunluluk olarak yorumlanmamalıdır. Hizmetimize sürekli olarak değişiklikler yaparız ve bu değişikliklerin tamamı bu Kullanım Şartlarında yer almaz.

Erişilebilirlik. Filmlerin ve TV programlarının anlık erişilebilirliği, zaman zaman ve ülkelere göre değişebilir. Film ve TV programlarının kalitesi, bilgisayarlara ve cihazlara göre ve yer, internet hızı vb. etkenlere göre değişebilir. Teknosa Film Kulübü, yeni bir film ya da TV programı açtığınızda arabellek olarak bir miktar veri aktarır. Sıklıkla filmleri ve TV programlarını başlatmanız ya da kapatmanız, Teknosa Film Kulübü’ın her saat aktardığı veri miktarında biraz artışa neden olur. Çoğu durumda bu birkaç dakikalık bir süre olacaktır. Tüm internet ücretlerinden siz sorumlusunuz. Olası internet kullanım ücretleri hakkında bilgi edinmek için lütfen internet sağlayıcınız ile görüşün. Teknosa Film Kulübü, ekranınızdaki izleme kalitesi konusunda hiçbir garanti vermez.

Başlangıç Zamanı: Film ya da TV programı izlemeye başlamanız için gerekli olan süre bulunduğunuz yer, bantgenişliği, seçtiğiniz film ya da TV programı ve Teknosa Film Kulübü cihazınızın konfigürasyonu gibi birçok etkene göre değisir. Örneğin; filmin ya da TV programının başındaki yüksek hızlı aksiyon sahneleri ya da özel efektler, filminizin başlamasını biraz geciktirebilir. Ayrıca, tüm izleme deneyimi boyunca internete bağli olmanız gerekir.

Bilgisayar Gereklilikleri ve Cihaz Sınırlamaları: Kişisel bilgisayarınızda anında izleme keyfini yaşamak istiyorsanız, ekipmanınızın belirli sistem gerekliliklerini sağlaması gerekir.

Coğrafi Kısıtlama: Film ya da TV programlarını Teknosa Film Kulübü anında izleme hizmetiyle yalnızca hizmet sunduğumuz ve söz konusu film ve TV programlarının lisansina sahip olduğumuz coğrafi konumlarda izleyebilirsiniz. İzlenebilir öğeler coğrafi konumuza göre değişiklik gösterebilir. Teknosa Film Kulübü, coğrafi konumuzu belirlemek için kendi teknolojisini kullanır.

Teknosa Film Kulübü Streaming Yazılımı: Teknosa Film Kulübü streaming yazılımı, Teknosa Film Kulübü tarafından ve onun için geliştirilmiştir ve cihazlar aracılığıyla anında veri akışını sağlamak için tasarlanmıştır. Bu yazılım cihaz ve araca göre değişebildiği gibi, fonksiyonları da cihazlar arasında değişiklik gösterebilir. Örneğin; bu yazılım bir Teknosa Film Kulübü cihazına önceden yerleştirilmiş olabilir ya da bu yazılımın örneğin Apple iPad gibi bir cihaza yüklenme opsiyonunu sunabiliriz, ya da bu yazılım bir optik medya diski aracılığıyla belirli cihazların disk sürücülerine yüklenebilir. Bu yazılımın lisansı size Teknosa Film Kulübü tarafından bu Kullanım Şartlarını takiben ve yalnızca Teknosa Film Kulübü hizmetini kullanmanız için ve başka hiçbir amaç için kullanılmamak üzere verilir. BU YAZILIMIN PERFORMANSI YA DA HİZMETİMİZLE UYUMLULUĞU KONUSUNDA HİÇBİR GARANTİ VERİLMEZ. Bu yazılımın bütününü ya da bir parçasını kopyalamanız, yenisini üretmeniz, bileşenlerine ayırmanız, mühendisliğini çözmeniz, değiştirmeniz ya da yaratıcı herhangi bir versiyonunu üretmeniz kesinlikle yasaktır. Bu yazılımın herhangi izinsiz kullanımı kesinlikle yasaklanmıştır ve Teknosa Film Kulübü böyle bir durumda önceden haber vermeden hizmet sunumunu durdurma hakkını korur.

Hizmetimizle bağlantılı olarak kullanılan ya da lisanslanan herhangi bir yazılımın, ücüncü taraflara ait yazılımlarla uyumlu olması ya da hizmetimizin ve yazılımımızın diğer yazılım ve donanımlara zarar vermeyeceği konusunda hiçbir garanti vermeyiz. Buna ek olarak, Teknosa Film Kulübü cihazları, Teknosa Film Kulübü dışındaki şirketler tarafından üretilir ve satılır. Teknosa Film Kulübü cihazı, internetten Teknosa Film Kulübü tarafından aktarılan film ya da TV programlarının kod çözme işlemini gerçekleştirme yetkisine ve yetisine sahip herhangi bir elektronik ekipmandır. Bu cihazlar mobil cihazları, tek başına durabilen set üstü kutuları, internet bağlantılı Blu-Ray DVD oynatıcılar, internet bağlantılı HDTV’ler ve oyun konsollarını kapsar. BU CİHAZLARIN PERFORMANSI YA DA HİZMETİMİZLE UYUMLULUĞU KONUSUNDA HİÇBİR GARANTİ VERİLMEZ. Hizmetimizi kullanarak, cihaz ya da onun Teknosa Film Kulübü hizmeti ile uyumluluğu konusundaki tüm sorunlarda cihazı satan ya da üreten firma ile iletişim kuracağınızı kabul etmiş olursunuz. Hizmetimizle ilgili herhangi bir konu, sistem gereklilikleri dahil, bu Kullanım Şartlarında belirtilmiştir.

İçerik sağlayıcıların isteklerine karşılık olarak ya da teknik kısıtlamalar nedeniyle ya da başka bir neden ile, hiçbir ön bildirim yapma gerekliliği olmaksızın, bazı filmler ya da TV programları Teknosa Film Kulübü cihazları aracılığıyla izlenebilirlikten kalkabilir.

Şifreler

Teknosa Film Kulübü hesabını yaratan ve Ödeme Şekli yansıtılan kişi burada Hesap Sahibi olarak adlandırılır. Hesap Sahibi, Teknosa Film Kulübü hesabının erişim haklarına ve kontrolüne sahiptir. Hesap Sahibi’nin kontrolü Hesap Sahibi’nin şifresi ile yapılır ve bu nedenle Hesap Sahibi bu şifreyi kimseye vermemelidir. Buna ek olarak, eğer Hesap Sahibi başkasının Teknosa Film Kulübü Müşteri Hizmetlerine bağlanarak kendi kontrolünü durdurma olasılığını yok etmek istiyorsa, Hesap Sahibi Ödeme Şekli detaylarını kimseye vermemelidir (örneğin kredi kartlarının son 4 hanesi ya da PayPal kullanıyorsa e-posta adresleri).

TEKNOSA FİLM KULÜBÜ HİZMETİ ŞİFRESİNİ PAYLAŞARAK, HESAP SAHİBİ HANE ÜYELERİNİN KULLANIM ŞARTLARINA UYACAĞINI GARANTİ ETMEKLE SORUMLUDUR VE HANE ÜYELERİNİN HAREKETLERİNDEN HESAP SAHİBİ SORUMLU TUTULUR.

Uygulamalar

Teknosa Film Kulübü hizmetiyle etkileşimde olan üçüncü kişi uygulamalarıyla (internet siteleri, yazılımlar vb.) karşılaşabilirsiniz. Bu Uygulamalar Teknosa Film Kulübühesabınızla ve aktivitelerinizle ilgili ya da sizinle ilgili bilgi toplayabilir. Uygulamalar yalnızca sizin rahat kullanımınız için hazırlanmıştır ve Teknosa Film Kulübü bu Uygulamaların içeriğinden sorumlu değildir. BU UYGULAMALAR TEKNOSA FİLM KULÜBÜ İLE İLGİLİ OLMAYAN YA DA TARAFINDAN SPONSOR OLUNMAYAN ÜÇÜNCÜ KİŞİLERE AİTTİR VE TÜM ÜLKELERDE BİZİM HİZMETİMİZ İLE BİRLİKTE KULLANILMASINA İZİN VERİLMEYEBİLİR. Bu Uygulamalar Teknosa Film Kulübü markasını bile kullanabilirler. Teknosa Film Kulübü internet sitesinde aksi belirtilmedikçe, Teknosa Film Kulübü bu Uygulamalardan sorumlu değildir. Bu Uygulamalarla etkileşiminiz konusunda kendi bağımsız yargınızı kullanmanız gerekecektir. Tamamen kendi kararınızla bir Uygulamayı kullanmayı seçerseniz, bu Uygulama sizin Teknosa Film Kulübü hesabınızdan bilgi toplayabilir, hesabınıza bağlanabilir. Bu tarz Uygulamaları kullanarak, şunları kabul etmiş sayılırsınız: (i) Teknosa Film Kulübü hesabınızla ilgili bilgi paylaşmak için bir Uygulama kullanırsınız, bu bilginin paylaşılmasına izin vermiş olursunuz; (ii) bir Uygulamayı kullanmanız, Teknosa Film Kulübü böyle bir bilgiyi size vermemiş olsa bile, kişisel bilgilerinizin kamuya açık alanlarda paylaşılabilir olmasına neden olabilir (iii) BİR UYGULAMAYI KULLANMANIZ TAMAMEN KENDİ SORUMLULUĞUNUZDADIR ve Teknosa Film Kulübü’nü, Teknosa Film Kulübü hesabınızla ilgili bilgilerin Uygulama kullanılması nedeniyle paylaşımından sorumlu tutamazsınız. Teknosa Film Kulübü hesap bilgilerinin paylaşımıyla ilgili uyarılar için tüm pop-up pencerelerini okumalısınız. Buna ek olarak, Uygulamanın son kullanıcı lisans anlaşması, kullanım şartları ve/veya Uygulama tarafından belirtilen tüm diğer belge ve malzemeler sizin o Uygulamayı kullanımınızı belirler. Bir Uygulamanın, sizin Teknosa Film Kulübü hesabınıza erişimini herhangi bir zaman iptal etmeniz mümkün olabilir, fakat bu iptale kadar paylaşılan bilgiler Uygulama tarafından kullanılmaya devam edilebilir. Uygulama ile ilgili herhangi bir sorunuz, kaygınız, şikayetiniz ya da iddianız varsa, Teknosa Film Kulübü tarafından aksi belirtilmedikçe, Teknosa Film Kulübü’ne değil o Uygulamanın destek çalışanları ile iletişim kurmalısınız. TEKNOSA FİLM KULÜBÜ, UYGULAMA KULLANIMINIZDAN DOĞAN HİÇBİR SORUMLULUK KABUL ETMEZ.

Taahhüt Feragatnamesi ve Sorumluluk Kısıtlamaları

TEKNOSA FİLM KULÜBÜ HİZMETİ, İNTERNET SİTEMİZ VE KULLANICI ARAYÜZLERİ DAHİL VE BUNLARLA İLGİLİ TÜM İÇERİK VE YAZILIM YA DA TÜM DİĞER ÖZELLİKLERİ VE FONKSİYONLARI “BURADA OLDUĞU GİBİ” TÜM HATALARIYLA VE HİÇBİR TAAHHÜT OLMADAN SAĞLANIR. BİZ VE LİSANS SAĞLAYICILARIMIZ, TEKNOSA FİLM KULÜBÜ HİZMETİNE, İNTERNET SİTEMİZE VE KULLANICI ARAYÜZLERİNE VE BUNLARLA İLGİLİ HİÇBİR İÇERİĞE DAİR HİÇBİR TEMSİL YA DA TAAHHÜTTE BULUNMAYIZ. TEKNOSA FİLM KULÜBÜ, TEKNOSA FİLM KULÜBÜ HİZMETİNİN KESİNTİSİZ VE HATASIZ OLACAĞINA DAİR HİÇBİR GARANTİ VERMEZ VE TEKNOSA FİLM KULÜBÜ’NÜ TEKNOSA FİLM KULÜBÜ HİZMETİNİN HER TÜRLÜ ÖZELLİĞİNİ, ÖN BİLDİRİM YAPMADAN VE HİÇBİR TAZMİN SORUMLULUĞUNA GİRMEDEN DEĞİŞTİREBİLECEĞİNİ YA DA İPTAL EDECEĞİNİ KABUL EDERSİNİZ. TEKNOSA FİLM KULÜBÜ ÖZELLİKLE UYGULAMALARIN, TEKNOSA FİLM KULÜBÜ CİHAZLARININ VE TEKNOSA FİLM KULÜBÜ YAZILIMININ (BİZİM HİZMETİMİZLE UYUMLULUĞUNUN SÜREKLİLİGİ DAHİL) SORUMLULUĞUNDAN FERAGAT EDER. Yukarıda geçenleri sınırlandırmadan, biz ve lisans sağlayıcılarımız şunlar için de hiçbir sorumluluk kabul etmezler: (i) Teknosa Film Kulübü hizmeti tarafından Teknosa Film Kulübü internet sitesinde ya da kullanıcı arayüzlerinde sunulan hizmetlerdeki hatalar; (ii) Müşteri Hizmetlerinin tavsiye ve önerileri; (iii) Teknosa Film Kulübü hizmetinin ve/veya internet sitesi ya da kullanıcı arayüzlerinin erişilebilirliğinde bir kesinti ya da hata; (iv) Teknosa Film Kulübü internet sitesinde, kullanıcı arayüzlerinde ya da Teknosa Film Kulübü’nün herhangi bir hizmetinde kapsanan içeriğin teslimi ya da görüntülenmesi; (vii) Teknosa Film Kulübü internet sitesi, kullanıcı arayüzleri ya da Teknosa Film Kulübü hizmetinin kendisinin kullanımı nedeniyle ortaya çıkan kayıp ver zararlar (ilgili yazılımın yüklenmesi ya da kullanılması, Müşteri Hizmetleri tarafından sunulan uzaktan masaüstü aracı, optik medya diskleri dahil). KANUNLAR DAHİLİNDE, BİZ VE LİSANS SAĞLAYICILARIMIZ, TİCARİ GARANTİ, TATMİN EDİCİ KALİTE, BELLİ BİR AMACA UYGUNLUK VE İHLAL ETMEME GİBİ TÜM TEMSİLLERDEN VE TAAHHÜTLERDEN FERAGAT EDERİZ. Buna ek olarak, internet sitemiz aracılığıyla ulaşılabilen bilginin doğru, tam ya da güncel olduğunu temsil ya da garanti etmiyoruz. Teknosa Film Kulübü hizmetindeki Film ve TV programlarının içeriklerine ya da internet sitemiz ve kullanıcı arayüzümüzdeki açıklamalarına dair bir temsilde bulunmayız. Teknosa Film Kulübü hizmetinin kesintiden, kayıptan, bozulmadan, saldırıdan, virüsten, müdahaleden, korsandan ya da herhangi bir güvenlik ihlalinden yoksun olacağını temsil ya da garanti etmiyoruz ve buna dair tüm sorumluluklardan feragat ediyoruz. Bizim tarafımızdan ya da yetkili temsilcilerimiz tarafından yazılı ya da sözlü verilen hiçbir bilgi ya da tavsiye, garanti niteliği taşımaz ya da Teknosa Film Kulübü’nü ya da bağlı ortakları için bir temsil oluşturmaz.

HİÇBİR KOŞULDA TEKNOSA FİLM KULÜBÜ YA DA ALT KURULUŞLARI YA DA HİSSEDARLARI, YÖNETİCİLERİ, ÇALIŞANLARI YA DA LİSANS SAHİPLERİ (BİRLİKTE YA DA AYRI AYRI), SİZİN KIİŞİSEL YARALANMANIZ YA DA HERHANGİ DOLAYLI YA DA DİREKT ZARARINIZDAN, DOLAYLI KULLANIM, VERİ VE KAR KAYBI, IŞ KESİNTİSİ YA DA HERHANGİ TİCARİ BİR ZARARDAN YA DA KAYIPTAN, ZARAR OLASILIĞINDAN BAHSEDİLMEMİŞ BİLE OLSA, VE TEKNOSA FİLM KULÜBÜHİZMETİNİN, İNTERNET SİTESİNİN VE KULLANICI ARAYÜZLERİNİN PERFORMANSINA DAİR DİĞER TÜM SORUMLULUKLARDAN VE YAZILIM, OPTİK MEDYA DİSKLERİ, ÖZELLİKLERİ VE FONSİYONLARINDAN SORUMLU DEĞİLDİR. TEKNOSA FİLM KULÜBÜ HİZMETİNİN, İNTERNET SİTESİNİN YA DA KULLANICI ARAYÜZLERİNİN KULLANIMI YA DA KULLANILAMAMASI NEDENİYLE ORTAYA ÇIKAN ZARAR VE KAYIPLARDAN DOLAYI SİZE OLAN SORUMLULUĞUMUZ, ÜYELİK PLANINIZDAKİ BİR AYLIK ÜYELİK ÜCRETİNİ GEÇMEZ (AKSİ KANUNLARCA UYGUN GÖRÜLMEDİKÇE). YUKARIDA BELİRTİLEN KISITLAMALAR, BELİRTİLEN TAZMİNAT ÖNCELİKLİ AMACINI KARŞILAYAMASA DA GEÇERLİDİR. HERHANGİ UYGUN BİR YETKİLİ BU KULLANIM ŞARTLARININ BU BÖLÜMÜNÜ YA DA HERHANGİ BAŞKA BİR BÖLÜMÜNÜ UYGULANAMAZ OLARAK DEĞERLENDİRİRSE, O BÖLÜMLER UYGULANAMAZ OLARAK ADLEDİLİR VE O BÖLÜMLER HARİÇ TÜM BÖLÜMLERDE BELİRTİLEN ŞARTLAR GEÇERLİ OLARAK KANUNLAR TARAFINDAN BELİRTİLENLERE UYGUN OLARAK UYGULANABİLİNECEK EN GENİŞ KAPSAMLI OLARAK UYGULANIR.

TEKNOSA FİLM KULÜBÜ, TEKNOSA FİLM KULÜBÜ CİHAZLARINA YA DA BU CİHAZLARIN BİZİM HİZMETİMİZLE UYUMLULUĞUNA DAİR HİÇBİR TEMSİL YA DA GARANTİDE BULUNMAZ. Ekstra feragatlar ve sorumluluk kısıtlamaları, bizim hizmetimizi kullanmak için farydalandığınız üçüncü kişilere ait son kullanıcı lisans sözleşmelerinde bulunabilir.

Destek için [email protected]adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır Filmbox Live 2013

Değerli Kullanıcımız,

Filmbox Live servisimizde başlatmış olduğunuz üyeliğinizi isteğiniz üzerine iptal etmiş ve sistemden bütün bilgilerinizi silmiş bulunmaktasınız.

Hesabınıza tekrar ulaşmak ve üyeliğinizi yeniden aktif etmek için bizlere [email protected] adresimizden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bizimle geçirdiğiniz süre için teşekkür eder, sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Saygılarımızla,

Filmbox Live Ekibi

Sorry, Teknosa Film Kulübü is not available in your country.