Hizmet SözleşmesiWEB ÜZERİNDEN YAPILACAK ABONELİK İŞLEMLERİNE İLİŞKİN HÜKÜMLER
1.1. TEKNOSA FILM KULUBU’nün ABONE’ye İnternet üzerinden abonelik hizmeti veriyor olması, ABONE’ye donanım ve yazılım (hardware-software) temini konusunda bir TEKNOSA FILM KULUBU taahhüdü oluşturmaz.
1.2. ABONE, TEKNOSA FILM KULUBU’nün vermiş olduğu İnternet üzerinden abonelik hizmetlerinden yararlanmak suretiyle, 3.şahıslardan almış olduğu mal ve hizmetlerdeki ayıplardan TEKNOSA FILM KULUBU’nün sorumlu olmadığını, Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun ve ilgili mevzuat hükümleri dahilinde TEKNOSA FILM KULUBU’ne izafe edilebilecek her türlü sorumluluk karşısında TEKNOSA FILM KULUBU’i şimdiden ibra ettiğini kabul ve beyan eder.
1.3.TEKNOSA FILM KULUBU, ABONE’nin, TEKNOSA FILM KULUBU’deki hatlarının kapanması, ABONE’nin bu Sözleşmedeki taahhütlerine aykırı davranması, TEKNOSA FILM KULUBU şifrelerin Sözleşme hükümlerine aykırı olarak kullanıldığı, hizmetten hatalı, yasalara ve dürüstlük kurallarına aykırı olarak istifade edildiği, güvenlik önlemlerinin ihlal edildiği kanaatına varması halinde, ancak bu hal ile sınırlı olmaksızın, herhangi bir ihbarda bulunmaksızın ve herhangi bir sebep göstermeksizin ABONE’nin şifresini iptal edebilir ve/veya ABONE’nin bu hizmetten yararlanmasına derhal son verebilir. Hizmete son verilmesine kadar geçen sürede doğan ABONE yükümlülükleri hizmete son verildikten sonra da devam eder. ABONE, bu hususları kabul ettiğini ve hizmetin bu şekilde sona erdirilmesinden dolayı TEKNOSA FILM KULUBU’den her ne ad altında olursa olsun herhangi bir tazminat talebinde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.
1.1. ABONE tarafından TEKNOSA FILM KULUBU’ne iletilen bilgiler doğrultusunda, TEKNOSA FILM KULUBU’nün işlem yapıp yapmama hakkı saklı olduğu gibi ABONE kendisi tarafından sunulan bilgiler nedeni ile TEKNOSA FILM KULUBU’den herhangi bir hak ve alacak talebinde bulunamaz. ABONE, kendi adına kayıtlı üyelikler için şifrelerin 3. kişilerce öğrenilmesi ya da öğrenildiğinden şüphelenilmesi halinde TEKNOSA FILM KULUBU’i derhal haberdar edeceğini aksi taktirde doğabilecek sonuçlarından sorumlu olduğunu kabul ve beyan eder.
1.5. TEKNOSA FILM KULUBU’ce bu sözleşme kapsamında verilecek hizmetlerle ilgili olarak TEKNOSA FILM KULUBU’nün istemi dışında olacak her türlü teknik arıza ya da sorun nedeni ile işlemlerin tamamlanamaması, iptal edilmesi halinde TEKNOSA FILM KULUBU sorumlu olmayacaktır. TEKNOSA FILM KULUBU, bu Sözleşme konusu hizmetlerin ABONE’ye sunulması ile ilgili olarak herhangi bir neden göstermeksizin uygulama değişikliği yapabilir veya hizmetin verilmesine ara verebilir veya tamamen durdurabilir.
1.6. TEKNOSA FILM KULUBU ile ABONE arasında ortaya çıkabilecek ihtilafların halli için İngiltere Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
1.7. TEKNOSA FILM KULUBU ile ABONE arasında işbu Sözleşmeden doğacak uyuşmazlıklarda, TEKNOSA FILM KULUBU’nün defter, her türlü belge, bilgisayar kayıtları kesin delil teşkil edecek ve bağlayıcı olacaktır. ABONE, bu kayıtlara karşı itirazlarını ancak yazılı belge ile kanıtlayabileceğini ve bunun bir delil sözleşmesi olduğunu kabul ve beyan eder. ABONE, TEKNOSA FILM KULUBU tarafından tutulan defter ve kayıtların usulüne uygun tutulduğu hususunda yemin teklif hakkından peşinen feragat ettiğini kabul ve beyan eder.
1.8. ABONE, işbu sözleşmeye ilişkin olarak gerektiğinde TEKNOSA FILM KULUBU tarafından kendisinden talep edilecek belge ve bilgileri TEKNOSA FILM KULUBU’ne derhal vermekle yükümlü olduğunu kabul ve taahhüt eder.
1.9. TEKNOSA FILM KULUBU, işbu sözleşmede dilediği değişikliği ve yeniliği yapma hakkını saklı tutar.

Güvenlik ve Gizlilik Politikası

www.teknosafilmkulubu.com web sitesi SPI TV LIMITED ’e aittir ve bu adresi ziyaret eden siz müşterilerimizin bilgi güvenliği Teknosa Film Kulübü için büyük önem taşımaktadır. Bu metin bilgi güvenliği ile ilgili sizi bilgilendirmek üzere hazırlamıştır.
Kişisel bilgilerinizi paylaşmaksızın web sitemizi dilediğiniz sıklıkta ziyaret edebilirsiniz. Web sitemizi ziyaretiniz sırasında kişisel bilgileriniz tarafımızdan, sadece sizin bilginiz kapsamında temin edilmektedir. Sizin bilginiz ile bizim tarafımızdan kayıt altına alınan kişisel bilgileriniz Teknosa Film Kulübü tarafından korunmaktadır. İsim ve soyisminiz, posta adresiniz, doğum tarihiniz, cinsiyetiniz, telefon ve faks numaranız, elektronik posta adresiniz vs. sizin tarafınızdan WEB sitemize verildiğinde kaydedilir. Web sitemizde ve/veya Online İşlem Merkezinde kullanmakta olduğunuz parolanızı bilgi güvenliğiniz açısından kimse ile paylaşmamanız ve hiçbir yere not etmemeniz gerektiğini hatırlatırız.
Web sitemizde Teknosa Film Kulübü tarafından işletilmeyen diğer web sitelerine bağlantılar verebiliriz. Bu web sitelerinden herhangi birini ziyaret ederseniz o sitenin gizlilik ve diğer politikaları geçerli olacaktır. Diğer şirketlerin politika ve uygulamalarından sorumlu olmadığımızı belirtiriz.
Teknosa Film Kulübü üyesi olduğunuz andan itibaren, aksi tarafınızdan talep edilmediği sürece, günlük ve haftalık bilgilendirme e-mailleri, e-mail adresinize gönderilecektir. Dilediğiniz zaman bu e-maillerle ilgili değişiklik yapma, hizmetten vazgeçme ve yeniden başlatma hakkınız bulunmaktadır. Bu e-maillerin içeriği; satın almış olduğunuz ürün veya ürünlerle ilgili bilgiler, ilgileneceğinizi düşündüğümüz diğer ürünler, 3. kişilerin reklamlarını ve benzeri bilgileri içerebilir. Demografik bilgiler, sitemizi kullanıcılarımızın ilgi alanlarına göre uyarlamak için kullanılmaktadır. Bu bilgiler, reklamların hedef kitleye uyarlanabilmesini temin etmek maksadıyla ve yalnızca diğer kullanıcılara ait bilgilerle birlikte olmak üzere, reklam verenlerle paylaşılabilir. Bu bilgilerde herhangi bir şekilde kişisel bilgi verilmez, sadece grup olarak kullanıcı eğilimleri ile ilgili bir takım çıkarımlar yapmak ve segmentasyon amacıyla kullanılır. Toplanan mali bilgiler satın aldığınız ürün ve hizmetleri size fatura etmek için kullanılmaktadır. Sitemizde bir satın alma yaptığınızda size ait mali bilgilerin, işleminizi gerçekleştirmek için gerekli 3. şahıslara (bankalar, kredi kartı şirketleri vb.) verilmesini kabul etmektesiniz. Paylaşılacak bilgiler; kredi kartı numarası, son kullanma tarihi, CVV2 de dâhil olmak üzere gerekli tüm mali bilgileri içerir.
Tüm kredi kartı ve kişisel bilgileriniz, internet güvenlik standardı olan SSL Secure sistemi ile 128 mbit şifrelenmiştir. Bu şekilde, internet üzerindeki dolaşımları sırasında herhangi bir şekilde bu bilgilerinizin istenilmeyen kişi veya kurumlar tarafından ele geçirilmesi önlenmiştir. Gizlilik politikamız ile ilgili her türlü soru ve öneriniz için sitemizdeki iletişim bölümünden bize e-mail gönderebilirsiniz.
Teknosa Film Kulübü üyelik iptal işleminizi destek@teknosafilmkulubu.com adresine e-mail göndererek veya Teknosa Film Kulübü’da ‘Hesabım’ sekmesi altında yer alan ‘Üyelik İptali’ seçeneği üzerinden işlem yaparak gerçekleştirebilirsiniz.

Tüm Hakları Saklıdır Teknosa Film Kulübü 2016.

Değerli Kullanıcımız,

Teknosa Film Kulübü servisimizde başlatmış olduğunuz üyeliğinizi isteğiniz üzerine iptal etmiş ve sistemden bütün bilgilerinizi silmiş bulunmaktasınız.

Hesabınıza tekrar ulaşmak ve üyeliğinizi yeniden aktif etmek için bizlere destek@teknosafilmkulubu.com adresimizden dilediğiniz zaman ulaşabilirsiniz.

Bizimle geçirdiğiniz süre için teşekkür eder, sizleri tekrar aramızda görmekten mutluluk duyarız!

Saygılarımızla,

Teknosa Film Kulübü Ekibi